Po dlhých a ťažkých bojoch poznáme meno víťaza šou Československo má talent, pričom najviac sms hlasov od divákov získala mladá bubenička Nikoletka Šurinová. Jej prvenstvo sa však u mnohých ľudí s veľkým úspechom nestretlo, a na to najmä u fanúšikov jej najväčšieho protivníka Bokiho. A čo si o svojej talentovej konkurentke myslí samotný raper?

Nikoleta Šurinová a Gábor Bogor. Títo dvaja mladí hudobnícíci sa proti sebe stretli v poslednom rozstrele Československo má talent, v ktorom rozhodovala naozaj každá smska. Šek v hodnote 50 000 eur napokon skončil v rukách bubeníčky Nikoletky. Boki však určite nemusí byť sklamaný, nakoľko sa o vznik svojej základne fanúšikov a úspešný štart kariéry postaral hneď v prvom kástingu, kedy mu porota jasne povedala, že patrí na veľké pódiá.

Ceskoslovensko ma talent

Ľudia sa rozdelili na dva tábory

Mnohí ľudia ale s víťazkou spokojní nie sú a v komentároch na sociálnych sieťach ju neváhajú zavaľovať poriadnou kritikou, dokonca ju označujú rôznymi vulgarizmamy. Pohár trpezlivosti už pretiekol aj Jojke, ktorá si Nikoletku zastala a nášmu národu poriadne vyčistila žalúdok. Ako však na Nikine víťazstvo a ju samotnú reaguje strieborný Boki?

Čaká nás zrejme poriadne prekvapenie

„Nikolka je veľmi milé a talentované dievčatko! Veľmi som si ju obľúbil a tak isto aj rodičov, ktorí sú veľmi dobrí ľudia! Nikolka si prvé miesto zaslúžila,“ napísal 23-ročný raper. Zároveň príjemne šokoval náznakom o spolupráci práve s jeho mladšiu kolegyňou z Talentu. „Možno sa dočkáte aj spoločnej skladby. Gratulujem ti a nech sa ti darí,“ doplnil Boki popis k fotografii, na ktorej mu robí gardé vysmiata Nikoletka. Vyzerá to teda tak, že sa máme na čo tešiť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/bokmajster | Foto: Instagram/bokmajster, tvjoj. joj.sk