Zo susedných Čiech k nám počas najkrajších sviatkov v roku zavítala veľmi príjemná informácia. Krásna speváčka Monika Bagárová už totiž podľa najnovších informácií nie je single. Bývalá SuperStaristka sa údajne dala dohromady s populárnym boxerom, čo mali prezradiť nenápadné dôkazy.

Ako informuje český portál Extra.cz, očarujúca kráska už približne mesiac tvorí pár so svalnatým športovcom Makhmudom Muradovom. Tento mladík je u našich susedov veľmi známym a úspešným zápasníkom MMA, pričom má našliapnuté na poriadne veľkú budúcnosť.

Muradov

Bývalá účastníčka českej tanečnej súťaže StarDance mala túto novinku nechtiac prezradiť vďaka príspevku na Instagrame, kde sa na rodinnom videu z vianočných osláv na malý okamih ocitol aj sympatický zápasník. Párik teda spolu strávil Štedrý večer u rodičov nadanej hudobníčky.

bagarova

Horúcu informáciu mal potvrdiť aj blízky zdroj z okolia Bagárovej. „Fakt je s ním. A vyložene žiari, je s ním šťastná,“ prezradil českému denníku anonym blízky speváčke. Monike k novému vzťahu gratulujeme a prajeme, aby jej to s novou láskou vyšlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Bagarova

Monika Bagarova

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Bagarovamonika, Makhmud_muradov, Facebook/MonikaBagarova-oficialniStranka