Kristína Farkašová, sympatická slovenská herečka a zároveň matka dvoch dcérok, je nepochybne atraktívna a talentovaná žena. Popri práci a starostlivosti o svoje ratolesti sa jej podarilo napísať knihu s názvom Stále som mama. Zdá sa však, že príbeh zaujal aj televíziu JOJ, ktorá sa rozhodla natočiť seriál podľa bestselleru dvojnásobnej mamičky.

Je to len pár mesiacov, čo svetlo sveta uzrela ďalšia kniha obľúbenej herečky Kristíny Farkašovej. Ani samotná autorka zrejme nečakala taký úspech a podporou fanúšikov bola nesmierne dojatá. Predsa len, tričká s jedinečnými nápismi inšpirované knihou sa stali hitom. Zásluhu na tom má určite aj Kristínin otec, známy herec Boris Farkaš, ktorý dielo ilustroval.

Dalo sa predpokladať, že spolupráca dcéry s otcom bude určite úspešná, keďže sú zohraná dvojica či už v súkromí, ale aj v pracovnej oblasti. Naposledy si spoločne zahrali v slovenskom filme Únos, kde Boris Farkaš stvárňoval predsedu parlamentu a Kika hrala jeho asistentku.

Keď prišla ponuka z televízie JOJ na nový seriál Som mama, ktorý by sa mal nakrúcať podľa rovnomennej knihy, Kristína nezaváhala. Sama si zahrá hlavnú postavu a otázkou však bolo, kto sa stane na pľaci jej hereckým otcom. Farkašová nemala o čom premýšľať a do postavy dosadila vlastného otca. ,,Dosadila som ho do úlohy protekčne,“ priznala so smiechom herečka pre cas.sk. No úplne objektívne môžeme zhodnotiť, že to bola tá najlepšia voľba!

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram