Spevák hitu ,,Sorry“ a ,,What Do You Mean“ si doprial na záver roka 2015 dovolenku snov. Okrem otca a súrodencov mu spoločnosť v Karibiku robila aj 21 ročná modelka Hailey Baldwin. Tá je dcérou hercov Kim Basinger a Erica Baldwina!

Hailey a Justin sú dlhoroční kamaráti, no ako sa zdá, na ostrove St. Barth majú k sebe bližšie a bližšie, čo dokazujú aj fotky na sociálnych sieťach. Idol teenageriek tvoril dlhé roky pár snov so speváckou kolegyňou Selenou Gomez. Po tom, ako sa rozišli, ho média každú chvíľu spájajú s inou kráskou. Zvlášť záver roka 2015 bol pre Justina na poli lásky naozaj turbulentný.

Za pár mesiacov stihol prežiť románik s Kendall Jenner, dokonca sa hovorilo, že má blízko aj k jej nevlastnej sestre, najstaršej Kardashianke, Kourtney.

12

Na Instagrame tiež Justina očarila neznáma kráska, po ktorej identite intenzívne pátral, a pomocou fanúšikov ju aj našiel. Okrem iného bol opäť spájaný so Selenou Gomez, s ktorou ho paparazzi načapali na rande!

Bieber sa pozná s Hailey od jej 13 rokov. ,,Justin prechádza životnou etapou, kedy sa mení k lepšiemu a preto okolo seba potrebuje dobrých ľudí. A ja sa snažím byť dobrou kamarátkou, byť tu pre neho a podporovať ho,“ vyjadrila sa modelka vo februári 2015 pre americký magazín E!. Ako sa zdá, jej podpora trvá a len čas ukáže či sa z dlhoročného kamarátstva vykľuje aj niečo viac.

https://www.instagram.com/p/__oMA3FDGE/?taken-by=haileybaldwin

Foto: Instagram, Facebook