Posledná séria reality show Farma bola výnimočne bohatá na kuriózne momenty. Ako to však býva zvykom, po vypnutí kamier sa väčšina súťažiacich snaží zviditeľniť aj iným spôsobom. Výnimkou nie je ani exotický spevák Ibrahim Maiga, ktorý má naozaj vysoké ciele!

Ibi rozhodne nezaháľa, bezprostredne po opustení hry si totiž založil vlastný YouTube kanál, kde sa snaží obohacovať ľudí o svoje názory. Nedávno však Slovákov poriadne zaskočil silným videom, ktoré vzniklo ako reakcia na zvýšenie poslaneckých platov o rovných tisíc eur. Odkaz bývalého farmára vyvolal búrlivé reakcie a u širokej verejnosti jednoznačne vzbudil obrovský záujem.

Legendárny „čierny bača“ zanechal pre politikov jasnú správu – hodnoty v tomto štáte vytvárajú predovšetkým učitelia, lekári, poľnohospodári, stavbári, ale i dôchodcovia. A práve toto sú podľa herca z Fontány pre Zuzanu hlavné skupiny, ktoré by si zaslúžili navýšenie príjmov.

maiga

Ibi zašiel ešte ďalej

Hoci má Maiga africké korene, pričom na Mali žije aj jeho manželka a dve deti, našu malú krajinu vraj úprimne miluje. Bývalý účastník markizáckej Farmy dokonca pred rokmi získal aj slovenské občianstvo a za spravodlivosť nášho národa je ochotný zabojovať.

V rozhovore pre Nový čas tak Ibi všetkých poriadne zaskočil priznaním, že zvažuje kandidatúru na europoslanca. Z Farmy si to chce teda namieriť priamo do poslaneckého kresla, a to s jasným cieľom. „Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť. A ja odmietam s týmito vyť. Ale nevylučujem kandidatúru na europoslanca, lebo chcem napraviť imidž Slovenska, že sme krajina rasistov. To nie je pravda,“ prezradil africký rodák. Uvidíme, či sa Ibimu tieto ambície napokon aj skutočne naplnia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ibi maiga

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Farma2018_official, Ibi.maiga