Nie je žiadnym tajomstvom, že na drsnom mieste zvanom Farma prichádza častokrát medzi súťažiacimi k intímnemu zblíženiu. Opustené priestory plné kamier sú pre mnohých dokonalou príležitosťou na zamilovanie sa, čoho dôkazom je aj fakt, že doteraz každá séria mala svojho „maskota“, a teda beznádejne zamilovaný párik.

Po Lucii a Adamovi, Pacovi a Veronike či Davidovi a Lule je čas, aby vidiecku reality šou ovládla nová láska. Jemné iskrenie sme videli už počas bujarého večierku farmárov, kedy došlo k milostnému pomeru medzi Michaelou a mladým Dominikom. Jednalo sa zrejme len o hodinové vzplanutie, ktoré ukončil okamih vytriezvenia. Ich počin však zachytila skrytá kamera a tento záznam si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Neprešla dlhá doba a nekompromisné podmienky zblížili ďalšiu dvojicu. Po tom, čo tím bohatých prehral súboj o privilégiá, čakal Silviu Šuvadovú poriadny šok. Na zvýhodnenej strane mala totiž vlastný domček, kde mohla bývať na samotke a meditovať. Nová situácia však ohrozila jej vymoženosť, ktorú si údajne vydupala ešte pred nástupom na Farmu.

Silvia svoje udivenie a smútok z prehry skryť nedokázala. Jej správanie si všimli aj ostatní farmári, ktorí sa jej trápenie pokúšali aspoň o trochu zmierniť. „Veď už to vydrž tam s nami, nie?“ Dohovárali jej Twiinsky. Neskôr sa pridal aj model Michal Gajdošech, ktorý zvolil o niečo intímnejšiu taktiku.

„Toto je pre teba šok, čo? Teraz…“ Prehovoril sa Mišo k známej herečke, následne sa ku nej sklonil do silného objatia a uštedril jej úprimný bozk na krk. Silvia na to vášnivo vydýchla a len darmo hľadala slová: „Zlati… Prvá pusa.“ Preniesla v šoku, čo neskôr doplnila strohým: „..od chlapa.” Model neprestával útočiť svojim mužským šarmom a sklamanej spiritualistke venoval ďalšie slová plné empatie. „Vidím, že si trošku vykoľajená a je to pre teba ťažké,“ dodal s pokojom v hlase.

Zdroj/Foto: TV Markíza