Po tom, ako sa herečka Mirka Partlová rozišla po troch rokoch randenia so spevákom Petrom Cmoríkom, neustále bola spájaná s mužmi, s ktorými spolupracovala. Až donedávna sa hovorilo o jej romániku s kolegom Patrikom Vyskočilom, no zdá sa, že jej srdce si uchmatol niekto úplne iný.

Tridsaťdvaročná kráska sa po skončení seriálu Panelák vytratila z obrazoviek a venuje sa predovšetkým divadlu. Mnohí fanúšikovia si mysleli, že si potrebuje oddýchnuť a načerpať sily na nové televízny projekty. Pravdou však je, že sa okrem práce venovala svojmu novému priateľovi Matejovi Gálisovi.

Sympatický pár je spolu zatiaľ iba krátko a aj z tohto dôvodu sa Mirka rozhodla k svojej novej láske nevyjadrovať. Nerada by totiž predbiehala. Partlovej partner je od nej o osem rokov mladší, no to im nebráni užívať si spoločné chvíle plné romantiky. Ak by sa vám zdalo meno blondínkinho frajera nejaké známe, áno, jeho otcom nie je nik iný ako šéf Mufuzy (Mužstvo futbalových zázrakov) Stano Gális, ktorého na akciách vidíme vždy aj ako moderátora.

Matej Gális – nový partner Partlovej

Stano Gális – šéf Mufuzy

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram