Keby sa Ladislav Angyal nezúčastnil kástingu poslednej série SuperStar, dnes by o ňom zrejme nikto nevedel. Pekný hlas, originálna pesnička a smutný osud ho posunuli do ďalších kôl. Na finále to síce nestačilo, no Lacko vydal singel skôr než všetci jeho kolegovia. V dobre našliapnutej kariére mladík rozhodne nehodlá skončiť, práve naopak, teraz to skúša ako moderátor!

Lacko si vďaka svojej skromnosti, bezprostrednosti a v neposlednom rade aj talentu získal množstvo fanúšikov na Slovensku i v Čechách. Jeho prvá pesnička Pošta, s ktorou zahviezdil aj v SuperStar, sa stala doslova hitom. Jej refrén totiž z hlavy len tak ľahko nedostanete. Vyzerá to ale tak, že spevák by to rád skúsil aj ako moderátor.

Ladislav Angyal

Spevák z Komárna sa zapojil do tretieho ročníka súťaže Tvár do rádia, ktorú organizuje Europa 2. Jedno z najobľúbenejších slovenských médií totiž hľadá nové moderátorské talenty. Lacko tak neváhal a zverejnil na svojom Instagrame video, v ktorom sa svojim fanúšikom prihovára, aby zaňho zalajkovali. Z miernych breptov badať, že išlo zrejme o improvizáciu, napriek tomu pôsobí video milo a nevtieravo. Nie každý ale zdieľa rovnaký názor.

Kým jedna skupina vyjadruje Lackovi podporu, chváli ho a drží mu na tejto ceste palce, iní ho v lepšom prípade označujú za naivného, v horšom osočujú vulgárnymi nadávkami. „Prosím, nechoď tam europe 2 klesnú počúvatelia,“ alebo „Nič v zlom, ale radšej to ani neskúšaj, vyhneš sa nepríjemným situáciám, lebo šancu uspieť nemáš žiadnu, to je na 100%. Predstavuješ si to ako Hurvinek válku. Máš vôbec predstavu, čo to vlastne tá práca obnáša. Chlapče zobuď sa a prestaň snívať,“ komentujú Lackove video užívatelia Instagramu. Ku ktorej skupine sa pridávate vy? Viete si predstaviť Lacka ako moderátora?

Výber komentárov k Lackovmu videu

Zdroj: europa2.sk | Foto: Instagram, YouTube