Po Marianovi a Ivane z českej Zámeny manželiek, medzi ktorými je 28-ročný rozdiel, tu máme ďalší kontroverzný párik. Domácim šoubiznisom otriasa vzťah 45-ročného speváka s o 30 rokov mladšou dievčinou.

17. augusta oslávil český spevák Bohuš Matuš 45. narodeniny. Každý, komu sa do uší dostala informácia o jeho novom vzťahu, tak bojuje s pochybnosťami, či je normálny. Po Bohušom boku totiž stoji len 15-ročné dievčatko!

„Ja som Lucinke hovoril, že s ňou budem len kamarát, že chcem byť sám, ale postupom času som zistil, že je Lucka úžasný anjelik s IQ 121 a krásnou dušou,“ Bohuš nešetril slovami chvály na svoju novú priateľku.

Párik spolu randí tri mesiace, počas ktorých sa už vraj stihol aj intímnejšie zblížiť. Podľa slov muzikálovej hviezdy síce k veľkým orgiám nedochádza, no k istým nežnôstkam áno. Ako informuje portál Expres.cz, medzi dvojicou už došlo aj k pohlavnému styku. „Áno, pomaznal som sa s ňou,“ prezradil Matuš.

A čo na to rodičia mladej slečny? „Ja som taký neškodný milovník. Rodičia to vedia a nevadí im, že za mnou Lucka chodí,“ odpovedal spevák. A čo si o tomto vzťahu myslíte vy?

Zdroj: Expres.cz | Foto: Facebook