Ondřejovi Brzobohatému sa v poslednom období výrazne darí. Po svojom boku má nádhernú priateľku, vyšiel mu úspešný album a okrem toho, že je šikovným scenáristom, režisérom i producentom, môže sa pochváliť rôznymi spoluprácami s veľkými menami českého showbiznisu. Do najnovšieho videoklipu sa mu totiž podarilo obsadiť do vedľajšej role aj samotného Karla Gotta!

Ondřej Brzobohatý, Karel Gott, Taťána Kuchařová, Ben Cristovao či Václav Noid Bárta. Celá táto populárna partička sa objavila v najnovšom hudobnom videoklipe ku skladbe IDENTITY, spomínaného multitalentovaného umelca, ktorú vydalo vydavateľstvo Supraphon ešte minulý rok. Nielenže si muzikant zahral hlavnú mužskú postavu, ale klip si prvýkrát aj sám napísal, režíroval a produkoval. „Najviac ma bavila práve tá náročnosť nakrúcania, keď som kombinoval réžiu s hraním. Vďaka dôkladnej príprave a skvelému tímu profesionálov pred aj za kamerou, ktorými som sa obklopil, bolo nakoniec všetko jednoduchšie a zároveň zábavnejšie,“ poznamenal na margo svojho režijného debutu Ondřej Brzobohatý.

V prípade vtipného videoklipu, ktorý by mohol ísť príkladom všetkým ,,pseudoumelcom“, ktorí sa snažia o nepodarené recesie, si Ondřej okrem hereckého obsadenia povolal profesionálov aj do zákulisia. Za kamerou stál Karl Fairaisl, ktorý bol ocenený Českým levom za film Hlídač č. 47 a o strih sa postaral jeden z najlepších slovenských strihačov Filip Malásek. Umelec tentokrát režíroval hviezdy, akými sú Ben Cristovao, Václav Noid Bárta, on sám či Karel Gott, ktorí predstavovali rôzne identity hlavnej úlohy. „Dovolil som si obsadiť Karla Gotta z dvoch dôvodov. Iný taký Karel Gott, ktorý by zahral Karla Gotta, neexistuje a  predovšetkým som vedel, že hranie pred kamerou s dávkou humoru má Karel rád a že si to tým pádom užijeme spoločne. A tak sa aj stalo.“

dasd

Čím by však bol videoklip bez krásnej ženy? V tomto prípade je čerešničkou na torte bez pochýb Ondřejova nádherná priateľka a Miss World, Taťána Kuchařová, ktorá vo videoklipe strieda jednu úlohu za druhou. Či je už motorkárka, femme fatale alebo exotická kráska, ku koncu vás presvedčí, že žena je najkrajšia aj tak iba sama sebou. Album Ondřeje Brzobohatého, IDENTITY, vyšiel v máji 2014 a jeho výnimočnosť potvrdzuje aj získanie Platinovej platne tento rok v marci. Ak by ste si z neho chceli skladby vypočuť aj naživo, neváhajte, Identity Tour 2015, ktoré sa začalo ešte uplynulý rok zakončí šesť októbrových koncertov na Slovensku. Nestíhate? Nič to! Už v novembri na neho nadväzuje Symphonicum Tour na siedmich veľkých českých a slovenských pódiách. Nepochybujeme, že už dnes sa máte na čo tešiť. Pre dnešok si vypočujte aspoň novú pesničku so sviežim klipom, ktorý vám určite minimálne pozdvihne náladu.