Len nedávno zaplnila stránky všetkých novín správa o jej tajnej svadbe a dnes sa o nej píše znova. Tentokrát ale v strede pozornosti nie je jej malá dcérka či svadobné šaty, dokonca ani jej športové výkony. Serena má opletačky s políciou!

Serena Williams, jedna z najlepších športovkýň sveta, hazarduje so svojím životom za volantom. Nedokáže totiž udržať povolenú rýchlosť a bolo len otázkou času, kedy ju zastavia muži zákona. Ten moment nastal uplynulú sobotu ráno o štvrť na osem, keď novopečená mamička uháňala po americkej diaľnici.

Povolená rýchlosť na tomto úseku je 104 km/h, ale Serena mala ťažkú nôžku a jej auto sa rozbehlo na 138 km/h, čím prekročila predpis o 34 km/h. Pokuta, ktorú zaplatila, je len omrvinkou oproti miliónu dolárov, ktoré nedávno vysolila za svadbu. Prehrešok ju vyšiel na 281 dolárov.

Zrejme to majú v rodine

Pred približne dvoma mesiacmi zaplatil za rovnaký priestupok aj jej manžel Alexis Ohanian. Sestra Sereny, Venus, mala prednedávnom dokonca nehodu, pri ktorej zomrel človek. Aj keď sú bohatí a úspešní, mali by si uvedomiť, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram