Nie je ženy, ktorá by si nepamätala legendárnu šou Nevesta pre milionára, v ktorej si hľadal svoju vyvolenú český podnikateľ Honza Novotný. Po neuveriteľných 17-tich rokoch sa projekt vracia na obrazovky Markízy, avšak s novým názvom a, samozrejme, i ženíchom!

TV Markíza už dlhšie obdobie avizuje veľkolepý comeback romantického programu, ktorý po posledných rokoch vystrieda v jej jarnej štruktúre Svadbu na prvý pohľad. Novinka nesie názov Ruža pre nevestu!

Väčšina deja sa odohráva v Turecku, kde sa 18 dievčat v sprievode moderátora šou Krištofa Králika bude uchádzať o srdce mimoriadne atraktívneho Slováka. Reč je o 29-ročnom Tomášovi Tarrovi, ktorý úspešne podniká v kreatívnom priemysle. Atraktívny brunet so zmyselným pohľadom pochádza zo Štúrova, no už roky žije v Bangkoku, hlavnom meste Thajska.

Na pozornosť dievčat sa Tomáš určite nesťažuje. Veď len na TikTku má viac ako milión sledovateľov. Instagram s takmer 90-tisíc fanúšikmi je na tom síce o niečo „horšie“, no po uvedení Ruže pre nevestu tento počet určite vzrastie raketovou rýchlosťou. Pri pohľade na fešákove fotky je viac než jasné, že bude oňho poriadna bitka!

Tomás Tarr

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: TV Markíza, Instagramtomas_tarr