Konečene je to tu! Dva mesiace ubehli rýchlejšie ako voda, a tak môžeme už v pondelok okrem nového školského roka privítať aj novú sériu Oteckov. Televízia Markíza nás však prekvapila nečakanou informáciou.

Napriek tomu, že väčšina detí cez prázdniny oddychovala, malí hlavní hrdinovia z Oteckov museli makať na nových častiach seriálu. Počas uplynulých dvoch mesiacov sme vás už o niekoľkých novinkách informovali – v deji sa objavia tváre, ako napríklad Janko Koleník či Kristína Vaculík. Na to, v ktorej rodine zamiešajú karty, si ale budeme musieť počkať.

Oteckovia

Komu sa rozpadol vzťah?

Čo už teraz vieme, je informácia, že jeden stabilný pár bude v druhej sérii minulosťou. Nasvedčuje tomu krátka ukážka s najmenšími hrdinami, ktorú na svojom webe zverejnila TV Markíza. Detičky totiž dostali za úlohu nahrať si na telefón denníček o tom, čo nové sa im prihodilo cez prázdniny – práve to má byť i gro prvej časti druhej série. „Tatino k nám chce ísť bývať, už nebýva s Petrou. Ale mama mu to nedovolí a ja neviem prečo,“ posťažovala sa Viky (Izabela Gavorníková), dcéra Mareka Bobolu (Vlado Kobielský) a jeho bývalej manželky Tamary (Zuzana Mauréry). Ako sa hovorí, stará láska nehrdzavie a platí to zrejme aj v rodine Bobulovcov. Čo myslíte, dá raiditeľka škôlky svojmu ex šancu?

Oteckovia

Ukážku prvej časti, v ktorej deti nahrávajú svoj denník, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram, Facebook