Obchodný dom Barneys, s hlavným sídlom v New Yorku, len nedávno zverejnil nový predražený doplnok od značky Prada. Vtipy na adresu elitného dizajnéra na seba nenechali dlho čakať a celý svet sa momentálne baví na účet jednej z najdrahších značiek sveta.

Prada je prestížna talianska značka, ktorá sa pýši dlhoročnou kvalitou a luxusom svojich produktov. Za kúsky z ich dielne zaplatíte niekoľko tisíc eur a oblečenie či doplnky s týmto logom si teda môžu dopriať skutočne len „vyvolení“. Pár dní dozadu prišla značka s novým doplnkom – predstavujeme vám spinku na peniaze, ktorej predajná cena je neskutočných 185 dolárov!

Spinka má na jednej strane vyryté dizajnérske logo, aby každý vedel, že majiteľ je „vyššia trieda“ a nie iba priemerne zarábajúci občan. Už na prvý podľad je však jasné, že je to len luxusná verzia obyčajnej kancelárskej spinky, ktorou sa spájajú papiere v každej kancelárii. Práve preto sa táto „vychytávka“ nevyhla posmešným komentárom a vtipom. Tu sú tie najlepšie:

Ak ste si vždy želali spinku na peniaze, ale nemôžete si dovoliť tú od Prady, obchodný dom Barneys ponúka dve ďalšie verzie spiniek na peniaze – len za 150 dolárov každá!

Zdroj: huffingtonpost.com | Foto: huffingtonpost.com, barneys.com, Twitter