Už len tri dni nás delia od začiatku tretej série aktuálne najobľúbenejšieho slovenského seriálu. V pondelok sa tak môžete tešiť na nové časti Oteckov, ktorí mali počas uplynulého mesiaca pauzu. Do deja sa však zamiešajú aj nové, no Slovákom známe tváre!

Tretia séria Oteckov bude plná prekvapení. Okrem najmenšej hrdinky Vlaďky, ktorú priviedla v poslednej časti druhej série na svet Lucia, sa do príbehov pripletú aj markizáckym divákom veľmi dobre známe exfarmárky.

oteckovia

Ako sme vás už informovali, tešiť sa môžete na Luciu Mokráňovú z Farmy 5 a 7 a jej menovkyňu Luciu Gachulincovú alias Lulu z Farmy 8, pričom dievčatá by si mali zahrať trénerky vo fitness centre. Prvé zábery s farmárskymi kráskami si môžete pozrieť — TU —

Blondínka a čiernovláska ale nebudú jediné dámy z radu slovenských obľúbenkýň. Z prvej ukážky nových Oteckov je už jasné, že sa v deji objaví aj nádherná slovenská speváčka Veronika Strapková, ktorá sa zrejme pripletie do života právnika Alexa, keďže z krátkeho záberu je zrejmé, že sa nachádza v jeho byte. A podľa cigaretky v ruke a provokačného výrazu tváre sa zdá, že pôjde o poriadnu rebelku. To, ako Veronika zamieša karty, uvidíme už v pondelok!

Veronika Strapková

Veronika Strapková

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Prvá ukážka nových Oteckov

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube, Instagram/oteckovia, veronikastrapkova, llnzz, luciamokranova