Speváčka Celeste Buckingham zažiarila už vo veľmi mladom veku, keď sa ešte ako 15-ročná prihlásila do populárnej speváckej show Superstar. Hoci sa jej vyhrať nepodarilo, po skončení súťaže rozbehla veľmi sľubnú kariéru, s ktorou idú ruka v ruke i zvedaví fotografi snažiaci sa zachytiť každú senzáciu. Tentokrát im to ale krásna Cel poriadne natrela!

Talentovaná mladá dáma si získala srdcia ľudí nielen prekrásnym hlasom a skvelými piesňami, ale aj veľmi vyspelým vystupovaním a zrelými názormi. Nedávno sa však na internete objavil príspevok o jej osobe, ktorý veľmi nelichotivým spôsobom zachytával isté nedostatky na speváčkinom tele. Toto odhalenie nenechalo mladú hviezdu chladnou a rozhodla sa na celú situáciu patrične reagovať.

celeste Buckingham

Na snímke istého fotografa sa objavil menší prešľap, kedy sa Celeste podarilo ukázať to, za čo sa ženy obvykle hanbia. Fotografia s jej nohami bolo okomentovaná drsnými slovami: „Ejha, toto asi nechcela. Slovenská speváčka ukázala celulitídové stehno“. 

celeste buckingham telo

Populárna hviezda sa však nenechala zahanbiť a na Instagrame na celú situáciu zareagovala veľmi úprimným priznaním, v ktorom odhaľuje nielen temné stránky svojej minulosti, ale tiež poukazuje na fakt, že v dnešnej dobe sa dokonalej postave prikladá až príliš veľký význam. Takto vyzeralo Celestine vyjadrenie v presnom znení bez úprav:

„Chcela. Teda, nemala som to v pláne, ale keď už sú vidieť moje takzvané “nedostatky”, tak aspoň k fotkám niečo poviem aj ja. Keď som mala 17, bojovala som s anorexiou. Keď som túto psychickú chorobu konečne prekonala, tak som sa presťahovala do Ameriky a pribrala nemálo kíl. Keď som sa rozchadzala s mojím bývalým priateľom Matejom, tak som sa dlhšie trápila po rozchode a opäť som schudla. Počas natáčania filmu Bajkeři som kvôli hereckéj role schudla 16 kíl. Tento rok som opať pribrala vďaka plnému pracovnému rozvrhu. A nič by som nezmenila. Celý môj životný pribeh je zapisaný na mojom tele. Vačšina žien má strie alebo cellulitídu, ale nie sú to podľa mňa nedostatky. Je to súčasťou môjho ozajstného ‘ja’. Je to moja genetika, že sa mi neustále mení moje telo a ak mám byť veľmi uprimná, už nie som ženou, ktorá túži po fyzickej dokonalosti, ale tužím po tom, aby som bola dobrým človekom, a aby sme si zmenili vnímanie žien. Dokonalá žena pre mňa je každá žena, ktorá sa snaži byť lepšia každý den. Vďaka takýmto člankom ako práve tento ženy neustále boja, či sú dostatočne krásne, mladé baby prestanú jesť aby vyzerali štíhlejšie, mladí chlapi si v hlave vytvoria umelú predstavu, ako má ich budúca priateľka vyzerať, ženy sa súdia navzájom a závidia chudšej, dokonalejšej babe, lebo zo všetkých strán sa to očakáva. Ale ja som sa už rozhodla. Ja nechcem byť dokonalá. Chcem byť autentická. Chcem byť sama sebou a získať rešpekt a obdiv nie za to, že mám perfektnú postavu. Ale za svoju osobnosť. A to sa vo fitku alebo u lekárky na procedurách nedá kupiť. ❤ “

Je vidieť, že speváčkine slová vychádzali priamo zo srdca. Otvorená reakcia potešila veľký počet jej fanúšikov a najmä mnoho žien, ktoré sa trápia nad svojimi nedostatkami. Celeste dávame palce hore – jej vyznanie by si mali prečítať všetky dámy, aby sa mali rady presne také, aké sú.

celeste buckingham saty

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook