Hviezda popovej divy Lady Gaga za posledný rok vystrelila do nebies najmä vďaka životnej hereckej úlohe v romantickej dráme Zrodila sa hviezda. Mnohí tak pri pohľade na prirodzenú tvár krásnej speváčky úplne pozabudli, že svetoznáma ikona sa kedysi preslávila absolútne extravagantným imidžom. Lady Gaga sa ale nedávno znovu predviedla štýlom, aký mnohých ohúril.

Plavovlasá umelkyňa kedysi vo svete šoubiznisu prerazila veľmi osobitým spôsobom. Kontroverzné kostýmy z mäsa či neprehliadnuteľné líčenie pre speváčku predstavovali doménu, v pozadí ktorej stáli dlhé hodiny práce a maskovania. Po boku hereckého kolegu Bradleyho Coopera však svet konečne spoznal pravú odhalenú tvár tejto krehkej krásky.

lady gaga bradley cooper

Prednedávnom sa ale konalo profesionálne fotenie na titulnú stranu časopisu V Magazine, výsledkom ktorého boli strhujúce snímky autorky milovaného oscarového hitu Shallow. Lady Gaga tak po dlhšej dobe fanúšikom znovu pripomenula, kto je dokonalou majsterkou premien.

Dychberúce fotenie sa konalo pod vedením skúseného profíka Jean – Paula Goude, ktorý blondínku zvečnil ako úplne inú ženu, pripomínajúcu či už amazonskú divožienku, alebo mystickú polozvieraciu bytosť. Na titulných  fotografiách nesúcich veľavravný názov „Ona je záhadou“ by sme hlavnú hrdinku trháku Zrodila sa hviezda spoznávali asi len veľmi ťažko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lady Gaga

Zdroj/Foto: Instagram/ladygaga