Kim Kardashian už asi nevie čo od rozkoše – kontroverzná brunetka šokovala ďalšou zmenou svojho imidžu, z ktorej fanúšikovia neboli vôbec nadšení. Hviezdička sa na akcii objavila s neónovou hrivou, ktorá vyzerá, akoby ju kúpila v stánku na kolotočoch.

Celebrity majú vo zvyku prekvapovať novým a originálnym lookom, ktorý ich udržiava na popredných miestach v rebríčku slávy. Výnimkou nie je ani táto vplyvná trendsetterka neustála experimentujúca so svojím vzhľadom. Nie vždy to však dopadne podľa predstáv.

Na hlave Kim Kardashian sme toho videli mnoho, no k srdcu nám prirástol jej ikonický ulízaný chvost z dlhých čiernych vlasov. Hviezdička už ale bola svojimi lesklými, no konzervativnými havraními kaderami zrejme znudená, a tak siahla po niečom, vďaka čomu sa stala neprehliadnuteľnou. Tieto vlasy zatienili aj jej ikonické pozadie!

kim kardashian kim kardashian

Ako kanárik

Manželka Kanye Westa a viacnásobná mamina sa na akcii ukázala v svietiacej fosforovej parochni. Neónový odtieň, ktorý ladil s jej Lamborghini, doslova vypaľoval zrak a zanechával oči fanúšikov v slzách. Extravagantná hriva v kombinácii s obtiahnutými mini-šatami a priesvitnými lodičkami jej isto zaistili titulku v nie jednom magazíne. Toto módne nešťastie však bolo len dočasné – hviezda reality šou sa ráno vrátila k svojim prirodzeným čiernym vláskom, vďaka čomu fanúšikom spadol zo srdca obrovský kameň.

kim kardashian kim kardashian kim kardashian

Kimin vyzývavý outfit si pozriete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook