Dočkali sme sa! Vo štvrtok na televízne obrazovky TV Markíza konečne prišla dlho avizovaná a očakávaná Farma 10 s novou moderátorkou, účastníkmi i pravidlami. Kým všetci farmári sa pred prvou klapkou na statok tešili, po príchode na miesto činu ani jednému z nich do smiechu nebolo.

V jubilejnej Farme X vystriedala na poste moderátorky farmársku stálicu Kvetku Horváthovú komička Evelyn. Ostrieľaná blondínka to však na statku bude mať ťažké nielen skrz svojho debutu v obľúbenej reality šou, ale i preto, že bude musieť zmierňovať emócie súťažiacich vyvolané novými pravidlami a podmienkami na Farme. Účastníci sú totiž rozdelení do dvoch skupín – chudobných a bohatých, pričom na strane bohatých stoja známe tváre slovenského šoubiznisu. Kompletné nové pravidlá Farmy X si môžete prečítať — TU —

Farma 10

Veľké sklamanie

Po príchode na Farmu boli sklamaní ako chudobní, tak i bohatí. Ani jedna skupina netušila, že budú farmári rozdelení na kasty. „Vôbec nemám rada, keď sa robia akoby nejaké rozdiely medzi ľuďmi. Takže toto som dokonca absolútne nečakala, že budeme rozdelení akoby na tých bohatých a chudobných. Toto je mi také trošku blbé a naozaj nechcem, aby sa aj tí ľudia na nás nejakým spôsobom hnevali,“ prezradila do kamery jedna zo sestier Nízlových.

Účasníčka Karin zo strany chudobných bola na margo nových podmienok ostrejšia. „Prvý moment bol taký, že všetkých bohatých vyhodím, aj preto, že majú všetko, tak nech si nemyslia, že majú všetko a pôjdu proste preč. Tak ako aj prišli, tak aj odídu,“ dušovala sa nahnevaná blondínka. Sklamanie z bojových podmienok netajili ani jej ďalší kolegovia. Ich reakcie si môžete pozrieť vo videu.

Zdroj/Foto: YouTube