Vonku síce mrzne, no zahriať sa môžeme aj vďaka novinke Erosa Ramazzottiho a Luisa Fonsiho, ktorí do našich končín prinášajú závan poriadneho leta. Ich spoločný hit Per le strade una canzone je naspievaný v dvoch jazykoch a pre spevákov je oslavou hudby.

Talianska legenda sa spojila s tou z Puerto Rica a vznikla z toho skladba, z ktorej bude jednoznačne megahit! Per le strade una canzone, v slovenskom preklade Pieseň v uliciach, je novinka od Erosa Ramazzottiho a Luisoa Fonsiho, autora najúspešnejšej skladby roku 2017 – Despacito.

Tanečný duet predstavuje akúsi hymnu hudby, zdieľania a zábavy, ktorá dokonalým spôsobom vyjadruje vibrácie latinského rytmu.  ,,Bez cieľa, bez plánu a bez komplikácií pôjdeme tam, kam nás to zaveje, ako pieseň znejúca ulicami, pieseň v uliciach,“ znie úryvok z taliansko-španielskeho hitu.

„Per le strade una canzone je pieseň, ktorá ťa dostane do dobrej nálady. Je to pieseň o hudbe, o spájaní ľudí, oslave života a dobrých pocitoch. To je to, čo Eros a ja chceme šíriť. Myšlienku šíriť pozitívne vibrácie a hudbu, ktorá je pre všetkých. Bolo mi veľkým potešením pracovať s Erosom. Ďakujem za príležitosť spolupracovať s ním,“ prezradil nadšený Luis Fonsi v jednom z rozhovorov, pričom poriadne chytľavú novinku môžete nájsť na Erosovom pripravovanom albume Vita ce n’è.

Energická skladba, ktorú by sme pokojne mohli označiť aj za nové Depsacito, určite zaznie aj na Erosovom bratislavskom koncerte. Ak teda patríte medzi jeho fanúšičky, poznačte si do kalendára k dátumu 5. 10. 2019 štadión Ondreja Nepelu. Teraz si však vypočujte túto latino pecku a preneste sa s nami do leta! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: VIVIEN