Nedávno na Markíze odštartovala tretia séria ostro sledovaného seriálu Oteckovia. Nové epizódy však priniesli niekoľko zmien, pričom asi najvýraznejšou sa stal príchod učiteľky Alice. Nová tvár sa ale s pozitívnymi ohlasmi od divákov nestretla, a tak sa rozhodla na nelichotivé slová od ľudí reagovať.

Už približne dva týždne sa diváci tešia z nových osudov milovaných televíznych hrdinov. Mnohí fanúšikovia markizáckeho trháku však ostali poriadne sklamaní z obsadenia novej školskej pedagogičky, ktorú stvárňuje herečka Anička Rakovská. Tá je v skutočnom živote manželkou dobre známeho herca Roba Jakaba.

jakab rakovska

Hoci má nová hrdinka rozhodne veľký talent i profesionálne vystupovanie, divákom jej postava proste nesadla. Najväčšiu rolu v tomto prípade zohráva najmä fakt, že sa kvôli nej tvár obľúbenej Mary Bartalos z obrazoviek postupne vytráca.

Nespokojní nadšenci populárneho seriálu tak tvorcov programu zahrnuli množstvom výhrad – niektorí seriálovú Alicu nazvali nesympatickou či dokonca mrchou. Ak by ste si ale mysleli, že negatívne reakcie usmievavú Aničku odradia – ste na veľkom omyle.

A čo na kritiku hovorí Anna Rakovská?

Manželka Roba Jakaba je nad vecou a z počiatočného odmietnutia si ťažkú hlavu nerobí. „Chápem to. Možno aj preto, že tiež sledujem nejaké seriály a viem, že ako diváčka tiež vnímam ťažšie, keď vymenia postavu. Hlavne, ak mi bol niekto sympatický a zrazu je fuč, tiež mi zo začiatku prekáža, keď ho nahradia. Možno si treba len zvyknúť. Ja neovplyvním scenár ani casting. Nemôžem za to, koho si na ňom vybrali (Smiech). Snažím sa, ako viem. Chcem tú postavu vybudovať, aby bola iná,“ vyznala sa seriálová učiteľka pre Plus Jeden Deň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, anic.jakab.rakovska