Veronika Nízlová zo známeho dua Twiins viac než rok funguje ako sólová speváčka, keďže jej nerozlučná dvojička Daniela vymenila kariéru za mamičkovské povinnosti. Na tie sa však v súčasnosti pripravuje už aj Vebi, počas čoho stihla vydať romantickú skladbu o láske.

Po tom, čo Veronika verejne oznámila, že sa v novembri stane prvýkrát mamou, zvedavci ju zavalili otázkami ohľadom otca dieťaťa. ,,Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme “otec dieťaťa” nebudem vyjadrovať ani tu a ani v médiách,” na Instagrame uviedla pred necelým mesiacom krásna brunetka.

Napriek tomu, že bude Vebi vychovávať bábätko bez partnera, na lásku rozhodne nezanevrela. Ešte predtým, než sa priznala ku tehotenstvu, nahrala emotívnu baladu Nechám sa viesť, ku ktorej natoočila i videoklip. Na záberoch možno vidieť očarujúcu speváčku v dlhých saténových šatách, pričom pri pohľade na ňu si nemožno nevšimnúť vykúkajúce bruško.

Budúca mamička skladbu zložila ako svadobný darček pre kamarátku a zároveň sestru Stanislava Lobotku Andreu, ktorá svojmu vyvolenému povedala áno ešte začiatkom júla. Novomanželia sa zároveň objavili i v klipe, čím ešte viac vyzdvihli romantickú atmosféru piesne. Nebudeme sa teda vôbec čudovať, ak sa Vebina novinka stane neodmysliteľnou súčasťou všetkých slovenských svadieb.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/veronikatwiins