Už dva roky ubehli od vydania singlu Horou, ktorý jedna z našich najúspešnejších speváčok Zuzana Smatanová opatrila aj krásnym videoklipom. Ten sa na Zuzkinom oficiálnom YouTube kanáli teší ešte stále mimoriadnemu úspechu – chváli sa totiž úctyhodným číslom zhliadnutí, a to až troma miliónmi!

Či rovnaký úspech zaznamená aj speváčkina nová skladba Jediný a jediná, ukáže až čas, no fanúšikovia niekdajšej slovenskej slávice museli na hudobnú novinku čakať poriadne dlho. „Text aj hudbu som napísala niekedy v decembri minulého roka. Keď som písala pesničky na nový dvojalbum „Echo“, veľa času som trávila pri klavíri, sama so svojimi myšlienkami, a vracala som sa k obdobiam, ktoré mi pohli mojim vnútorným svetom. Vždy do svojich pesničiek vkladám kus svojho života, lebo iba tým majú pre mňa naozajstný význam. Chcem, aby boli osobné, aby sa mi vždy vďaka nim pripomenulo niečo, čo súviselo s mojim životom. Táto pieseň je o láske, o spriaznenosti dvoch duší, keď vedia, že sú pre seba jediné na svete. Verím a dúfam, že práve v nej mnohí ľudia nájdu svoj vlastný príbeh,“ uvádza Zuzana.

Pieseň je zároveň predzvesťou úplne nového albumu Echo, ktorý sympatická umelkyňa vydá už čoskoro pri príležitosti osláv 15. výročia od začiatku svojej úspešnej kariéry, ktorú začala v speváckej súťaži Coca-Cola Pop Star. Práve tá ju pred rokmi vystrelila na výslnie našej hudobnej scény, kde sa drží dodnes. „Za pätnásť rokov na scéne som sa naučila byť tak autentická, ako to len viem, preto aj tento singel je taký, ako to v tomto momente
prirodzene cítim. Túto pieseň, ako aj celý dvojalbum „Echo“, som si produkovala sama, čo považujem za nový, ale aj úplne prirodzený krok ďalej a tým mám krásnu možnosť hrať sa so svojou hudbou tak, ako to chcem ja,“ dodáva Zuzana Smatanová.

Zuzana Smatanová – Jediný a jediná (NEW Song 2018)

Foto: Instagram | Video: YouTube