Speváčka roka Mária Čírová sa po megaúspechu skladby Unikát vracia do slovenského éteru, aby fanúšikom predstavila svoj najnovší singel. Po melancholických baladách tak spoznáte sympatickú speváčku v úplne novej polohe, nakoľko ,,Slobodná“ je skutočným spestrením jej kariéry.

O text novej skladby Márie Čírovej, ktorá je úplne iná než single, ktoré sme od nej doposiaľ poznali, sa postarala sympatická poetka Soňa Sun Sajenková. „Povedala by som to tak, že na albume #2017 som sa vyspievala z mnohých zážitkov a pocitov, možno i strachov. Preto bol ten album miestami aj melancholický. Dnes cítim potrebu vyspievať pozitívne emócie, ktoré prežívam. Z baladickej nálady som prešla do dynamickej. Som veľmi šťastná a vnútorne spokojná a vyrovnaná, a to zo mňa vyšlo von a pretavilo sa to do Slobodnej,“ vysvetľuje Mária, a zároveň dodáva: „Spievam o tom, že sa cítim dokonale slobodná, pretože nie som závislá od toho, čo si o mne myslia iní. Prijímam výzvy, nebojím sa ich, chcem byť sama sebou, chcem si život prežiť podľa svojich predstáv. Slobodná je o tom, že naozaj slobodní sme iba vtedy, keď sme sami sebou. Nemusíme neustále bojovať a obhajovať svoje vlastné ja len preto, že nežijeme život podľa šablón a predstáv iných. Preto vnímam túto skladbu ako pokračovanie Unikátu, ktorý priniesol veľmi podobné posolstvo.“

Kvôli klipu, ktorý moderátorka šou O 10 rokov mladší natočila so španielskym režisérom Manuelom Campagnolim, nachodila za jediný deň neuveriteľných 30 kilometrov, no stálo to za to. Toto je jednoducho pecka, ktorú budete milovať. :)

Foto: Facebook