Počas uplynulého víkendu sa obľúbené slovenské speváčky rozhodli prelomiť mlčanie a fanúšikom predstaviť svoje nové lásky. Kým srdce Dary Rolins si získal známy český futbalista Pavel Nedvěd, Tinu očaril exotický Karol Itauma. A hoci na Slovensku ide o pomerne neznáme meno, v Anglicku má mladík rozbehnutú slušnú kariéru.

Tina nedávno zverejnila niekoľko záhadných príspevkov, ktoré nasvedčovali, že jej status single už nie je aktuálny. Krátko nato na svoj Instagram zavesila fotografiu s pohľadným fešákom, pričom v komentároch ho ocenil aj kráskin bývalý partner Michael Kmeť alias Separ. ,,Pekný muž, môže byť,“ napísal raper k zaľúbenej snímke.

Novou láskou 37-ročnej mamičky, ktorá vychováva syna Lea (8) a dcérku Aničku (6), je prekvapivo iba 21-ročný športovec Karol Itauma. Ide o 8-násobného majstra Anglicka v boxe a mládežníckeho olympijskéh víťaza.

Napriek tomu, že má talentovaný bojovník rozbehnutú kariéru za hranicami Slovenska, narodil sa v Kežmarku, kde žil do siedmich rokov. A ako sa zdá, teraz sa bude z Veľkej Británie, kde pôsobí, na svoju rodnú hrudu vracať častejšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia, boxing.social, k.itauma