Majk Spirit patrí rozhodne medzi najšarmantnejších mužov nášho šoubiznisu. Napriek tomu je ale dlhodobo single, k čomu sa nedávnom aj sám vyjadril, keď na Instagram napísal, že miluje svoju prácu a neverí na lásku dostávanú od frajerky. Po tom, ako sa však pred pár hodinami na internete objavila Michalova fotka so známou kráskou, začali sa v radoch jeho fanúšikov vynárať rôzne teórie. 

Či už v súkromí alebo v pracovnom živote, okolo Majka Spirita sa točí nespočetne mnoho žien, z ktorých nejedna z nich by sa určite rada pýšila statusom jeho priateľky. Najnovšie sa po fešákovom boku objavila mladá speváčka zo susednej Českej republiky.

Čo spolu majú?

„Všetko má svoj čas,“ napísal na Instagram slovenský raper, k čomu pridal aj záber s Monikou Bagárovou. Čo chcel ale hudobník týmito štyrmi slovami povedať? Naznačil tým možný vzťah so známou kráskou alebo len črtajúcu sa spoluprácu? Mnohí Majkovi fanúšikovia pri pohľade na ich spoločnú fotku neskrývali radosť, pričom si zo záberu vydedukovali, že by Majk s Monikou mohli tvoriť pár. „Tak to už vieme…????,“ „Pekný pár,“ „Veľmi vám to pristane,“ reakcie v takomto duchu pri fotke stále pribúdajú.

Viac svetla do potenciálneho vzťahu vniesla bývalá SuperStaristka, ktorá taktiež na svojom profile zdieľala rovnakú snímku. „New album @majkspirit coming Soon ??? (nový album Majka Spirita už čoskoro – pozn. redakcie) Všetko má svoj čas,“ okomentovala fotku so Spiritom brunetka. O tom, že ide zatiaľ naozaj len o hudobnú spoluprácu, svedčí aj krátke video zverejnené na Majkových Instastories. Vyzerá to teda tak, že sa môžeme tešiť na parádny duet. Avšak zdieľame názor fanúšikov – dvojici by to spolu fakt pristalo!

 

Zdroj: Instagram/majkspirit, bagarovamonika | Foto: Instagram/majkspirit, bagarovamonika, Facebook/Majk Spirit