Na sociálnej sieti sa nedávno objavil poriadne prekvapivý príspevok. Známa slovenská kráska Michaela Hlaváčková, ktorá je vnučkou herca Olda Hlaváčka, totiž na svoj profil zavesila fotografiu vyvolávajúcu množstvo otáznikov – na romantickej snímke sa nachádza vo vrúcnom objatí s populárnym fotografom.

Hoci modelka už niekoľko rokov žije v spoločnej domácnosti s priateľom Martinom, nový príspevok by mohol naznačovať v jej živote isté nečakané zmeny. Plavovláska totiž vypustila do éteru fotografiu, kde sa nachádza po boku fotografa Rasťa Brezovského, pričom je zjavné, že má k sebe dvojica veľmi blízko.

Hlavackova

Napriek tomu, že Michaela prekvapivú snímku nijak bližšie neokomentovala, pridala k príspevku veľavravný komentár so srdiečkom. Fanúšikovia tak ostali v nemom úžase a modelky pýtajú, či im náhodou niečo neušlo.

Novinka je o to viac zaujímavejšia, že Rasťo patrí v rámci nášho šoubiznisu medzi obľúbených a vyhľadávaných profíkov. V minulosti sa dokonca preslávil aj románikmi so známymi ženami, ako napríklad s dnes už šťastne vydatou Adelou Vinczeovou či Ľubkou Šimiak.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Michaela Hlavackova

Zdroj: Instagram/michaelahlava | Foto: Instagram/michaelahlava, YouTube