Farma nie je len miestom, kde sa bojuje o poriadny balík peňazí. Mnohí súťažiaci v drsnej reality šou našli pravdu, liek na rany z minulosti či dokonca lásku. To platilo aj pre dvojicu Lula a David, ktorí len krátko po opustení brán hospodárkeho statku šokovali romantickými zásnubami.

Každá rozprávka má koniec a ten svoj ohlásili aj zamilovaní ex-farmári. Z Davidovej strany prišla náhla mediálna odmlka, zatiaľ čo Lula začala po krátkom čase na verejnosť publikovať videá z hlbokého súkromia, napríklad aj o tom, aké veci podľa jej názoru do vzťahu rozhodne nepatria. Napriek tomu mali bývalí snúbenci zostať dobrými priateľmi.

Skrýva nový vzťah?

Kto je tá záhadná žena, milý David? Túto otázku si položila zrejme väčšina fanúšikov športovca z Námestova. Jeho sociálnu sieť totiž zaplavili príspevky s neznámym dievčaťom, ktorého identitu sa Buška snaží nateraz utajiť. Po fotografii zo spoločného výletu nasledoval záber z hotelovej izby, čo zarmútilo predovšetkým ženskú časť publika. Žeby bolo srdce citlivého farmára opäť „ukradnuté“?

 

Foto: Instagram, YouTube l Video: Streamable.com/Instagram