Tomáš Buranovský sa verejnosti predstavil najprv v roku 2007 v speváckej súťaži SuperStar a o dva roky neskôr to skúsil v Československo má talent. Napriek tomu, že z programov neodišiel víťazne, ako jeden z mála finalistov sa môže pýšiť úspešnou kariérou. Dnes mladík vystupuje pod umeleckým menom BuranoWski, pričom aktuálne útočí na rádiá novinkou s jednoduchým názvom Žena.

O Tomášovi bolo dlhšie obdobie ticho, presne pred rokom sa ale prihlásil o slovo s nádhernou skladbou Lúč, avšak už pod prezývkou BuranoWski. Najnovšie zahral na strunu všetkým dámam – zložil pre nás skladbu, v ktorej velebí našu krásu. Horúcu novinku Žena by sme tak mohli pokojne označiť za našu neoficiálnu hymnu.

Inšpirovaný ženskou krásou

Spevák sa pri skladaní tejto romantickej pesničky inšpiroval ženskou krásou, pričom nápad mu v hlave skrsol tesne po tom, ako dovystupoval v súťaži Miss Slovensko 2018. „Pesničku Žena som zložil po mojom vystúpení na Miss Slovensko 2018. Jednoducho som z toľkej krásy musel niečo urobiť, tak som chytil gitaru a zložil pieseň,“ opísal svoj silný zážitok BuranoWski.

Buranowski

Krása je rozpoloženie

Tomáš tiež prezradil svoje vnímanie ženskej krásy. „Aj keď je dnešná doba plná materializmu a povrchnej krásy, tá skutočná krása, ktorú podľa mňa hľadá každý chlap, je inteligencia a cudnosť. Každý muž, ktorý sa chce usadiť, túži, aby jeho žena bola príjemná, pozitívna, starostlivá, obetavá a nežná. Rád by som vám všetkým ženám povedal, že ste všetky krásne také, aké ste, ale na skutočnej kráse musíme pracovať. Všetci, či ženy alebo muži. Krása je často stav, je to rozpoloženie. Ak je žena zdravo sebavedomá, uvedomuje si svoju skutočnú hodnotu a je pozitívna, tak je podľa mňa krásna. Preto želám všetkým ženám, aby sa im darilo byť krásne a nám mužom, aby sme boli schopní naše polovičky milovať skutočnou láskou,“ odkazuje nám slovenský talent.

Košičan k Žene nakrútil vo svojom rodnom meste aj videoklip, v ktorom si zahrala moderátorka Europy 2 a TV Markíza Michaela Kertészová.

Zdroj: Universal Music | Foto: YouTube