Sophie Guidolin je vyhľadávanou fitnessáčkou z Austrálie, ktorú na Instagrame sleduje viac ako pol milióna ľudí. Kráska sa s fanúšikmi delí aj o zábery so svojimi deťmi, avšak pri narodeninovej snímke s najstarším synom sa dočkala nečakaných reakcií.

Atraktívna odborníčka v oblasti zdravého životného štýlu sa stala mamičkou v naozaj mladom veku. V 32 rokoch tak už vychováva dvoch tínedžerov – 14 a 15-ročného syna a okrem nich aj roztomilé šesťročné dvojičky.

Sophie trávi veľa času iba v bikinách, nakoľko sa živí telom a jej rodinka býva hneď pri mori. Dospievajúcim chlapcom a ani jej preto nepríde zvláštne, keď sa v ich prítomnosti pohybuje polonahá. Avšak verejnosť má iný názor. Po tom, čo fitnesska z Queenslandu zverejnila príspevok z oslavy svojej najstaršej ratolesti, na ktorom chlapca objíma v plavkách, jej inbox sa zaplnil poburujúcimi správami.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Úspešná mamina kritikom odkázala, že na spomínanej fotke nevidí nič čudné a nechápe, prečo u ľudí vzbudila negatívne reakcie. ,,Mať telo je normálne, mať časti tela je normálne. Nie je to se*istické, nie je to hanebné,“ vyjadrila sa na Instagrame, kde niekoľkokrát sledovateľom prízvukovala, že deti odmalička vychováva tak, aby neobjektivizovali ženské telo. Na Sophie sa synovia rozhodne nepozerajú ako na se*uálny objekt.

FOTO, ktorá ľudí pohoršila, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/sophie_guidolin