Napriek tomu, že sú to už roky, čo na televíznych obrazovkách hviezdila Nora Kabrheľová, vtedy ešte Mojsejová, fanúšikovia jej dodnes zachovávajú priazeň. A to dokonca takú, že si od dôchodkyne žiadajú viac než len príspevky na Instagrame. Norika sa priania sledovateľov rozhodla naplniť!

Čo na srdci, to na jazyku. Toto heslo stopercentne sedí aj na Noru Kabrheľovú, ktorá vo svojich vyjadreniach hovorí bez servítky, pričom nevynecháva ani vulgarizmy. Fanúšikovia jej prostorekosť milujú a viackrát jej už navrhli, aby sa pustila do niečoho väčšieho, kde by mohlo viesť i dialóg s hosťami. Kontroverzná východniarka tak prichádza s úplne novou tolkšou!

nora kabrhelova

,,Na Slovensku nie je žiadna, lebo ani nemôže byť. Ak je to vysielané v televízii, sú tam obmedzenia. A to už nie je tolkšou. Človek si tam nemôže zobrať tričko s nápisom, to už je prvé obmedzenie, že si nemôžete obliecť, čo chcete, na čo sa momentálne cítite, lebo aj to veľa robí. Druhá vec je, že človek nemôže ani zahrešiť. Nechcem tým povedať, že v každej časti budem hrešiť, ale videli sme, že nielen mne, ale aj iným vykĺzne z úst kadečo,“ prezradila Norika pre magazín Šarm.

Na rozdiel od iných relácií, ktoré sa do vysielania dostanú až po tom, čo prejdú strihom, Norin projekt si budú môcť diváci pozrieť presne v takom znení, ako sa natočí.

,,Nechcem to robiť formou útokov, nebudem na nikoho útočiť ani nikomu nadávať. Bude to o zaujímavých ľuďoch a takých, ktorých verejnosť málo pozná. Až na niektoré výnimky,“ priblížila bývalá účtovníčka, tvrdiac, že známi ľudia sú už okukaní. Aby sa pokryli náklady a všetky výdavky spojené s výrobou šou, jej sledovanie bude spoplatnené symbolickou sumou. Dobru správou ale je, že vás nebudú otravovať žiadne reklamy.

Prvá časť je už na svete a hostiteľka v nej privítala Noru Mojsejovú! Ako je to možné? Do kresla sa posadil obľúbený komik Fero Joke, ktorý je preslávený tým, že bývalú hviezdu Pereša veľmi rád paroduje. Pozrite si krátku ukážku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukážka tolkšou Nory Kabrheľovej

 

Zdroj: Šarm, Instagram/nora_kabrhelova