Tak a je to vonku! Svetový šoubiznis zaplavila nečakaná správa zo súkromia jednej z najúspešnejších speváčok, ktorej osobný život zahaľuje jedna tragédia za druhou. Rozhodla sa preto učiniť radikálny krok a tesne pred „dňom D“ prišiel náhly šok.

Ariana Grande (25) má za sebou emočne náročné obdobie. Po teroristickom útoku, ktorý sa odohral na jej koncerte v Manchestri počas minulého roka, si siahla na skutočné dno. Dokonca plánovala ukončiť svoju svetovú kariéru speváčky.

Ariana Grande sa stala obeťou teroristických plánov

Túto tragickú udalosť vystriedala ďalšia nečakaná rana. Len pár mesiacov po útoku zaplavila verejnosť informácia o smrti Arianinej bývalej lásky, a teda rapera Maca Millera. Len 26-ročný umelec mal zomrieť na predávkovanie, čo citlivá speváčka znášala veľmi ťažko. “Môžem, prosím, mať jeden dobrý deň, len jeden, prosím, som taká unavená,” zneli jej slová len krátko po tejto smutnej udalosti.Nič nebude nikdy v poriadku,“ neskrývala svoj smútok.

Ariana po smrti bývalého priateľa prosila fanúšikov o pokoj

Rozchod tesne pred svadbou

Neprešla dlhá doba a v živote talentovanej krásky sa odohrala ďalšia smutná udalosť. Ariana s partnerom Pete Davidsonom (24) oznámili rýchle zásnuby v máji tohto roku, pričom pár tvorili len niekoľko týždňov. Toto unáhlené rozhodnutie sa však ukázalo ako nesprávne a dnes sme svedkami radikálneho konca, o čom informujú všetky svetové magazíny.

Ariana Grande s bývalým partnerom Pete Davidsonom

Dôvod ich rozchodu nateraz nie je potvrdený, avšak viaceré zdroje z ich blízkeho okolia tvrdia, že príčinou má byť práve zlé načasovanie ich partnerstva. Niet sa ale čomu čudovať, pre samotnú Grande nie je toto emočne vypäté obdobie najlepšou voľbou, kedy by mala podstupovať tak dôležité životné rozhodnutia.

Grande a Davidson rušia zásnuby tesne pred svadbou

Foto: Pixabay.com, YouTube, Twitter l Zdroj: Hollywoodlife.com