Neodmysliteľnou súčasťou populárneho seriálu Oteckovia sú zamotané vzťahy, a to nielen medzi dospelými hrdinami, ale i medzi teenagermi. Prvú lásku a všetko s tým spojené momentálne zažívajú obľúbení študenti Nina a Dominik – tí si dokonca nedávno vymenili prvé nevinné bozky.

Dominik sa do deja markizáckeho trháku dostavil len nedávno, pričom jeho príchod v škole vyvolal nemalý rozruch. Romanticky naladený sympaťák sa totiž okamžite zahľadel do kučeravej krásky Niny, ktorá však jeho city spočiatku neopätovala.

oteckovia

Postupom času sa ale vzťah medzi teenagermi vyvinul tým správnym smerom a na druhom vydarenom rande už padla aj prvá pusa. Hviezdni herci Karin Qayumová a Richard Labuda však pre portál Markiza.sk prezradili, že natáčanie intímnej scénky bolo v skutočnosti trošku komplikovanejšie, než by sa divákom pri obrazovkách mohlo zdať.

Pikošky zo zákulisia

,,No bolo to vtipné,“ herečka sa neubránila smiechu. ,,Mne bolo vtedy treba hrozne cikať, to si pamätám. Bolo to hrozné, lebo sme mali vyzerať pokojne,“ prekvapil vnuk legendárneho Mariána Labudu, pričom jeho seriálová láska dodala, že sa ihneď po puse od Riša začala veľmi smiať.

Napriek menším peripetiám sprevádzajúcim čarovnú tínedžerskú lásku sa ale obaja herci zhodli na tom, že zamilovaná scénka v Oteckoch bola pre nich vtipným a nezabudnuteľným zážitkom, na ktorom sa vraj celý televízny štáb výborne pobavil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/karinkaqayumova, YouTube