Milenky, seriál televízie Markíza, odzrkadľuje životy štyroch priateliek, pričom každá z nich si hľadá svoju vlastnú cestu životom. Divákov rozhodne potešilo, že na postavu seriálovej Sandry prikývla práve herečka Táňa Pauhofová, čím sa stala súčasťou deja plného dramatických zvratov. No kým herečka na obrazovke pôsobí odvážne a sebaisto, v súkromí by v niektorých situáciách reagovala úplne inak.

Ako sa zdá, talentovaná Táňa si postavu Sandry, ktorá je nezávislá a s mužmi vychádza mimoriadne dobre, skutočne užíva. Aj keď s nimi v prvej sérii seriálu skôr flirtovala či spávala, všetko sa zmenilo, keď sa vydala za developera Roba Jakaba.

No kým sa v seriáli stretávala so ženáčmi a vyzerala pri tom absolútne bezstarostne, v súkromnom živote si to predstaviť nedokáže. Potvrdzuje to aj fakt, že osem rokov tvorila pár s hercom Tomášom Maštalírom, následne tri roky s podnikateľom Martinom Vaľovským a posledné dva roky sa v spoločnosti so žiadnym mužom neobjavila.

Žiarlivosť vo vzťahu dokonca považuje za absenciu sebalásky a ide vlastne o zrkadlo samotného človeka, ktorý v sebe nemá dostatok dôvery, a tak sa nemôžeme čudovať, že neverí ani partnerovi. Pauhofová si totiž nevie predstaviť, že by svoju milovanú polovičku vypočúvala pri každej príležitosti a hrabanie sa v telefóne či notebooku partnera považuje za neprípustné. ,,Takéto akcie u mňa nemajú miesto,“ dodala herečka pre plusku.sk.

Zdroj: Šarm  |  Foto: Facebook, Instagram