Kontroverzná, prostoreká a priama. To je Nikoleta Kortišová, ktorá sa preslávila účasťou v šiestej sérii vidieckej reality šou Farma, kde bojovala o finančnú výhru po boku Kataríny Cíbikovej či Michala Pavlíka – k nemu mala v tom období poriadne blízko.

Z výraznej blondíny sa len nedávno stala mamička prvého dieťatka. Tesne po pôrode malého syna menom Matthew sa Nicol neváhala pochváliť luxusným darčekom, ktorý dostala ešte počas tehotenstva. Pozrieť si ho môžete >>>TU<<<.

Po ohlásení tejto radostnej správy o novom prírastku sa však množstvo žien pustilo do Nikolinho výzoru. Podľa všetkého táto verejná kritika nezostala len pri hodnotení jej výstredného imidžu a zopár nemilých poznámok sa ušlo aj na adresu výchovy jej prvého syna. Ex-farmárka si ale nenechala sypať popol na hlavu a rozhodla sa verejne zareagovať.

Každá, nech si vychováva dieťa ako chce. Mne nepíšte hlúposti, že ako ma bude kopať do rebier, nič také nebolo a aký bude po pôrode, také drísty. Starajte sa tam radšej o svoje deti,“ nedávala si servítku pred ústa. „Keby ste nevypisovali druhým, čo majú robiť a starali sa o svoje, možno by ste mali lepšie deti,“ dodala k poriadne drsnému vyjadreniu.

Foto: Instagram