Vždy vysmiata a pozitívne naladená Nikol Fridrichová šokovala fanúšikov smutnou správou. Na Instagrame im v slzách oznámila, že jej prišli výsledky z biopsie, ktoré potvrdili rakovinu. O pár hodín neskôr influencerka prezradila podrobnosti.

Správa, akú z úst lekárov nechce počuť nikto z nás. Kráska známa z 12. série reality šou Farma sa tento týždeň dozvedela, že má rakovinu krčka maternice. ,,Krčok ide celý preč. Dúfam, že sme to podchytili včas a nezasiahne to maternicu,“ uviedla Nikol, ktorej sa okrem podpory dostalo aj nepochopiteľnej reakcie.

nikol fridrichova

,,Že však to sa robí na bežiacom páse, čo reveš. Aj na chemoterapiách… Tak ako ideme súťažiť, kto je na tom horšie? Alebo kto si môže dovoliť byť opustený a smutný a kto nie? A čo ty vieš, či ja som nechcela druhé dieťa?“ prihovorila sa so slzami danému človeku Niki. Plavovláska totiž uviedla, žeby si rada užila ešte jedno tehotenstvo so všetkým krásnym, čo k tomu patrí, nakoľko počas toho prvého bola psychicky i fyzicky týraná.

Influencerka ľuďom pripomína, aby chodili na preventívne prehliadky a taktiež apeluje aj na očkovanie detí. ,,Dúfajme, že zachránime, čo sa dá, keď som nezachránila seba, tak aspoň budem chrániť svoje dieťa a rozhodla som sa ju dať očkovať proti rakovine krčka maternice,“ prezradila mamička. Zaočkovať je možné dievčatá i chlapcov od veku 12 rokov. ,,Treba dať zaočkovať hlavne chlapcov, nakoľko sú hlavní prenášači HPV vírusu,“ uvádza exfarmárka odkazujúc všetkým, aby šírili osvetu, a rodičom, aby si chránili ratolesti.

Nikol o svojom ochorení

Zdroj/Foto: Instagram/nikki_fridrich