Za dlhé roky sme si už zvykli na ten istý účes- rovné čierne vlasy po plecia, no porotkyňa súťažnej šou „Tvoja tvár znie povedome“ nedávno prekvapila všetkých svojich fanúšikov, keď radikálne zmenila svoj image. Herečka sa rozhodla podstúpiť výraznú premenu, keď si dala blond ombré, no teraz prišla s ešte väčším prekvapením!

Okrem markizáckej relácie, kde sa slovenské celebrity menili každý týždeň na iné hudobné legendy, hviezdila aj v seriáli Panelák alebo Kriminálka Staré mesto. Zuzka je všestrannou televíznou a najmä divadelnou herečkou, ktorá sa dokáže prispôsobiť každej úlohe. Podobne je to v jej prípade aj s vlasmi. Aj keď v posledných rokoch nepodstúpila žiadne dramatické zmeny, účesy, ktorými hviezdila práve v televíznej šou, jej vždy pristali.

Naposledy sa však Zuzana nechala nahovoriť na moderné ružové ombré a rozhodne urobila dobre. Herečka vyzerá s novým účesom skutočne mladšie, sviežo a od svojich priaznivcov sa dočkala len kladných reakcií. Podľa nich sa jedná o príjemnú a krásnu premenu.

Pred premenou

Zuzana Fialová

Blond ombré

Zuzka s ružovou

Zuzana Fialová s ružovými vlasmi

Zdroj/Foto: Instagram