Určite poznáte vo svojom okolí kočky, ktoré majú 24 – 28 rokov a ich šesťdesiatročný priateľ sa pýši plešinkou na hlave, pivným bruškom alebo sivými vlasmi. Vtedy si poviete: ,,tak ten musí mať naozaj veľa prachov, keď s ním hentá chodí.“ Áno, všetky vieme, že sa to dá aj takto, no čo ak by ste to skúsili naopak? Nájdite si mladšieho! 🙂

Na otázku vzťahov sa pozerá každá žena inak. Dá sa predpokladať, ako niektorí ľudia vnímajú fakt, že má žena staršieho alebo naopak mladšieho milenca. Jedni tvrdia, že chlap bude stále deckom a žene neprospieva, keď má mladšieho, lebo nie sú citovo ani rozumovo vyrovnaní. Iní sú naopak zástancami toho, že je na uvážení každej z vás, koho si vyberiete za budúceho partnera. Myslíte, že je takýto vzťah výhodou alebo ide o stratený čas? Dali by ste mu zelenú?

Ak ste si našli priateľa výrazne nižšieho veku, nemusí byť pravidlom, že dôvod je vyslovene intímneho charakteru. Samozrejme, nemožno poprieť, že niekedy si aj ženy potrebujú niečo dokázať. V tomto prípade zbaliť mladého, dobre vyzerajúceho svalnatého týpka, aby na seba upriamili pozornosť, aby sa o ich vzťahu všade hovorilo či veľmi rady vytrú zrak svojím sokyniam v láske. Každá z vás určite berie do úvahy aj skutočnosť, že posteľné hrátky s mladým ,,mäskom“ rozhodne pridajú na kráse a vy sa budete cítiť atraktívna a sexy. Nikto predsa nemá nárok odsudzovať váš vzťah. Párov, v ktorých je žena značne staršia ako jej priateľ s ,,nekresťanským“ dátumom narodenia, v poslednom období značne pribúda a mnohokrát sú stabilnejšie ako tie ,,normálne“.

Skúste sa však na tento ,,paranormálny“ jav našej spoločnosti pozrieť aj očami mladých mužov. Pri výbere svojej partnerky majú určité očakávania a rovesníčky pre nich opakovane strácajú svoje čaro. O svoj názor sa s nami podelil Miro (22): Určite nebudem hovoriť iba za seba, no väčšina dievčat v mojom veku, ale aj mladšie, sa tvária ako panny, aj keď nimi už dobrých pár rokov nie sú. Mnohé sú príliš výstredné, teda až ,,príliš ľahké koriste“ a nevedia, čo od života chcú. Práve z týchto dôvodov radšej zablúdime k zrelým, intímne skúseným ženám, ktoré už majú čo ponúknuť.“ Práve v tej se*uálnej oblasti je pre mladých ,,zajačikov“ imponujúce, ak ich niečomu priučí staršia žena. Možno aj kvôli tomu, že každý z nich tak trochu túži po svojej vlastnej ,,učiteľke se*u“.

Nuž, nech je tomu ako chce, každá žena má právo vybrať si muža svojich snov sama. Radšej mať pokojne mladšieho, neskúsenejšieho, vernejšieho, akoby vás mal podvádzať za každým rohom či nebodaj ,,látať“ ako kus handry. Aj tu platí heslo: „Ak do pekla, tak na peknom a mladom koni.“ 🙂

Foto: thesmashable.com