Sympatická ruská modelka Irina Shayk sa momentálne teší zo svojej prvorodenej dcérky, ktorá sa vypýtala na svet koncom marca 2017. Od jej pôrodu ubehlo síce len pár týždňov, no novopečená mamička už šokuje celý svet svojou dokonalou postavou.

31-ročná krásna manekýnka sa počas posledných mesiacov snažila pred verejnosťou zo všetkých síl utajiť svoje tehotenstvo. Nakoniec na verejnosť prenikla radostná správa, že snúbenica modrookého herca Bradleyho Coopera priviedla 21. marca 2017 na svet ich prvú dcérku Leu de Seine Shayk Cooper.

Anjelik Victoria´s Secret začína byť opäť aktívny aj na sociálnych sieťach a po dlhšej dobe zverejnil snímku zo svojho súkromia. Pôvabná Ruska pridala síce obyčajnú fotografiu z bazéna, na ktorej si užíva horúce slnečné lúče, no zároveň ukázala aj svoju aktuálnu postavičku. Ak ste čakali, že ani nie mesiac po pôrode bude skrývať kilá navyše pod veľkými svetríkmi a voľnými tričkami, ste na omyle. Irina predviedla neuveriteľne ploché brucho a dokonalú, priam výstavnú figúru, ktorou poprela akékoľvek zákony. A to sa len prednedávnom stala pyšnou mamou! WAU! :)

Úžasnú fotku Iriny Shayk môžete vidieť >>>tu<<<

Foto: Instagram