Slováci môžu v uplynulých mesiacoch nad niektorými udalosťami len neveriacky krútiť hlavami. Po tom, ako sa liberálna politička Lucia Ďuriš Nicholsonová obula do Borisa Kollára kvôli kauze so sestričkami, prirovnávajúc jeho aféru z nemocnice k matke, ktorá vraj nemohla svoje malé novorodeniatko vidieť až 72 dní, strhla sa lavína vyšetrovania. Na jej konci sa ale udialo niečo, s čím by absolútne nikto nerátal!

Pred pár dňami sa známa poslankyňa Európskeho parlamentu prihovorila k národu, vyličujúc srdcervúci príbeh obyvateľky Galanty, ktorá sa mala sťažovať na neľudský prístup nemocnice v Nových Zámkoch.

Žena vraj porodila dieťatko so zdravotnými poruchami, v dôsledku čoho bolo prevezené do iného zariadenia, kde jej vedenie nemalo kvôli covid opatreniam povoľovať osobné návštevy nemluvňaťa. Zúfalá rodička kontaktovala občianske združenie a svoj ťažký osud osobne prerozprávala niekoľkým vplyvným ľuďom. Jednou z ôsob, ktoré sa v desivom incidente angažovali, bola tiež Lucia Nicholsonová.

Tej sa prístup nemocnice nepozdával najmä z toho dôvodu, že predsedovi parlamentu vizity v izbe umožňované boli, no dôležitý kontakt matky a dieťaťa mal padnúť do ústrania. Osoba menom Petra všade uvádzala, že ju k dcérke Emmke nepustili viac ako 70 dní, politička preto neváhala, a ihneď sa do celej záležitosti s plným nasadením pustila.

44-ročná Bratislavčanka krátko nato zažila obrovský šok, keď sa v obidvoch nemocniciach zistilo, že údaje o dieťatku nie sú pravé. Vedenie sa zaručilo, že žena s takým menom v Galante nerodila a rodné číslo bábätka taktiež obsahovalo chyby. Najviac zarážajúcim sa ale stáva fakt, že Petra bola skutočne tehotná, no po spomínanej dcérke momentálne nie sú ani stopy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nicholsonová sa preto nielenže verejne ospravedlnila nemocnici, personálu a tiež občanom, ktorí rovnako ako ona na šíriacu sa historku naleteli, ale zároveň vyjadrila nemalé obavy z toho, aby celá kauza nemala omnoho tragickejšiu dohru. Nevysvetliteľnými okolnosťami o zmiznutom a údajne chorom dievčatku sa momentálne zaoberá polícia, ktorá stojí pred neľahkým objasnením skutočnej podstaty klamlivého a nanajvýš šokujúceho prípadu.

Zdroj: Facebook/Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum | Foto: Facebook/Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum, Pexels.com