Minulý týždeň sa v jednom z bratislavských podnikov zišlo mnoho známych tvárí, ktoré žúrovali pri príležitosti štartu novej streamovej platformy Joj Play. Zabaviť sa prišli aj herečky zo seriálu Nemocnica, pričom jedna z nich siahla po poriadne se*y outfite!

Pozvaní hostia mali zadaný jasný dress code – farby Joj Play. Na párty sa to tak hemžilo originálnymi outfitmi v červeno-ružovo-fialovo-modrých odtieňoch. Okrem moderátorky šou Česko Slovensko má talent Jasminy Alagič, ktorá si pri bláznivom tanci vytiahla sťahovacia nohavičky až nad prsia, pútala pozornosť i Diana Klamová!

Diváci TV JOJ poznajú krásku ako éterickú a slušnú chirurgičku Grétu zo seriálu Nemocnica. Dianka sa však primárne živí ako modelka, a tak má veľmi blízko k extravagancii, ktorú sa na jojkárskej akcii určite nedalo prehliadnuť. Bývalá priateľka Dariusa Kočiho sa zabávala v purpurovom zamatovom komplete odhaľujúcom celé bruško. S dokonalou postavou, akou sa pýši, si však takýto odvážny se*y kúsok môže rozhodne dovoliť!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/joj.play, dianaklam