Mnohokrát nastane vo vzťahu chvíľa, keď aj na vás príde žiarlivosť. Síce má váš partner oči len pre jedinú osobu, ktorou ste vy, stále je tu tá jeho kolegyňa, ktorá po ňom hádže pohľad počas celej pracovnej doby. Mužom vždy imponuje, keď naňho jemne žiarlite, no keď to preženiete, môže vás začať považovať za nepríjemnú fúriu!

 

Kontrola

Neustále mu vypisujete a voláte. Pýtate sa s kým je, kde je a čo robí. Pri prvom, druhom a možno ešte aj treťom telefonáte mu to príde milé, že sa oňho zaujímate, no keď to robíte stále a niekoľkokrát do dňa, prestane ho to baviť a bude podráždený. Okrem toho bude vedieť, že mu neveríte a stále ho z niečoho podozrievate.

Čítanie správ

Čítate mu správy, emaily a pozeráte si históriu jeho prehliadača bez akýchkoľvek výčitiek? Skúste sa zamyslieť, aké by to bolo pre vás nepríjemné, ak by robil to isté. Strata dôvery bude hneď prvý následok toho, čo sa stane, ak vám na toto špehovanie príde.

cats

Sociálne siete

Namiesto toho, aby ste si písali s priateľmi a lajkovali fotky kamarátok, chodíte na sociálne siete len kvôli tomu, aby ste si pozreli jeho nových priateľov a to, čo sa mu páči. Ak si náhodou pridal nejakú novú kamarátku, ste červená od zlosti a okamžite mu to vyčítate.

Paranoja

Ide okolo vás neznáma žena a hneď vidíte, ako po nej ten váš pokukuje? Keď sa usmeje na predavačku v obchode, okamžite z toho robíte scénu. Pozdraví vašu kamarátku a vás ide od jedu poraziť. Prestaňte vidieť všade skryté úmysly a dôverujte mu. Žiadny chlap predsa doma nechce nepríčetnú stíhačku!

Foto: Pixabay