Koniec sedemročného vzťahu Dary Rolins a Patrika Vrbovského vyvolal na internete doslova šialenstvo. Nečakaný rozchod, ktorý by sa dal nazvať kauzou roka, okorenil aj čerstvý románik známeho rapera s moderátorkou SuperStar Jasmínou Alagič.

Tá po odhalení pravdy utŕžila nespočetné množstvo kritiky, v ktorej jej väčšina Slovákov dávala celú situáciu za vinu. Podľa bývalých partnerov však Patrikov nový vzťah nemá s rozchodom žiadnu spojitosť, napriek tomu nenávistné komentáre na adresu sympatickej brunetky stále pribúdajú.

Zrejme práve to dohnalo blonďavú speváčku k drsnej reakcií na komentár jednej z fanúšičiek. „Dara, tá Jasmína Alagič ti aj tak nesiaha ani po päty. A pekná nie je ani omylom,“ napísala pod jeden z jej príspevkov.

Darina odpoveď na seba nenechala dlho čakať a komentujúcej veľmi rýchlo vysvetlila ako vníma ľúbostný život jej EX-partnera: „Ja chápem, že ma má tento odkaz potešiť a že to myslíš dobre, ale jak si prišla na to, Emilka, že sa tým trápim? :) My predsa spolu nesúťažíme v žiadnej kategórií. Najlepším kamarátom prajem len to najlepšie a presne tým pre mňa Patrik je- už vyše roka. Len novinári sa opäť snažia o mylnú ilúziu, že sa z jeho nového vzťahu zrútim. Som šťastná, že sme sa rozišli jak múdri dospelí ľudia. Trápenie to bolo predtým, nie teraz. Takže prosím, žiadne odkazy tohoto typu. No more. Sú totižto úplne mimo okruh skutočností, ktoré by ma mohli trápiť.

Po uvedenom vyjadrení je viac než jasné, že jedna z najúspešnejších slovenských speváčok má porozchodové obdobie dávno za sebou a zo šťastia svojej bývalej lásky sa úprimne teší. Ten svoju zamilovanosť do hviezdy speváckej šou neskrýva a internet zaplavuje vyznaniami či darčekmi, ktoré si pre ňu pripravil.

Úprimné vyjadrenie Dary Rolins

Foto/Zdroj: Instagram