Po štarte Farmy 12 považovali mnohí Katarínu Pohančaníkovú za jeden z najslabších článkov. Blondínka z Dolného Harmanca však dokázala, že je silná bojovnička, ktorá to dotiahla až do najlepšej šestky. Za ten čas sa na Katkinom Instagrame nazbierala pekná základňa fanúšikov, ktorým sa kráska najnovšie pochválila romantickým záberom.

Katka bola počas účinkovania vo Farme najskôr trošku zdržanlivejšia, no po pár týždňoch dokázala, že nie je žiadna svätica, za akú ju niektorí označovali. Prelom prišiel počas bujarého večera plného alkoholu, kedy sa bozkávala so svojím nápadníkom Matúšom Jarošom z Košíc. Ten si napokon srdce nežnej blondínky nezískal.

Atraktívna tridsiatnička však single nie je. Na Instagrame, kde sa jej fanúšikovia vo veľkom zaujímali o to, či s niekým tvorí pár, totiž prezradila, že je zadaná. ,,Naozaj najviac mám takýchto otázok… takže áno, mám priateľa… nie nového, ale toho istého čo pred Farmou,“ prekvapila Katka, o ktorej túto informáciu zrejme mnoho ľudí nevedelo. Okrem toho exfarmárka zverejnila aj zamilovaný záber, no ako jej vyvolený vyzerá, sa z neho, bohužiaľ, nedozvieme.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/katkapohancanikova, farma