Vonku sa začína stmievať, skontrolujete čas a zistíte, že je neuveriteľných päť hodín? Hlavu máte v smútku, veď čo budete zase celú ,,noc“ robiť? Keby bolo leto, mali by ste toľko možností, ale čo v takomto počasí?

Skôr než prepadnete depresií, okamžite zdvihnite hlavu a náladu pod psa znížte na minimum. Aj chladné, tmavé večery sa predsa dajú poriadne využiť. Máme pre vás niekoľko tipov ako takýto večer stráviť.

Máte priateľa?

Prídete domov z roboty a neviete čo ďalej? Nudíte sa a sedíte celý večer pri telke? Zle! Celé zle! Nahoďte sa a choďte niekam na večeru, spravte si romantický večer alebo si jednoducho vyrazte na nejakú party, do kina či na vernisáž a uvidíte, že o zábavu máte postarané. Výbornou voľbou je aj spoločné varenie, pečenie, jednoducho čokoľvek, čo budete robiť spolu.

Už niekoľko týždňov bojujete s ochabnutým svalstvom? Páve nastal ideálny čas na cvičenie! Zabijete ním dlhé nudné večery, zdokonalíte svoje telo a prospeje to aj vášmu zdraviu. Budete sa cítiť sviežo a fit. Spolu so svojou láskou tak môžete robiť niečo naozaj užitočné. Čas vám pri tom pôjde naozaj rýchlo a uvidíte, že cvičenie si okamžite zamilujete.

Ste sama?

Ak máte rada spoločnosť, vyrazte si niekam s kamarátkami. Zábava predsa nikdy nespí a vonku behá kopec voľných chlapov hodných zakusnutia. Ulovte si nejakého alebo sa dostaňte do spoločnosti, v ktorej si možno nájdete aj nových priateľov. Mestá dnes ponúkajú rôzne aktivity a vy si tak môžete zájsť na bowling alebo na kávu. Je to len na vás.

Ak nie ste spoločenský typ, začnite čítať knihu alebo piecť. Mnoho činností, ktoré sa vám kedysi zdali vhodné iba pre žienku domácu vám výborne skrátia voľný čas a okrem toho sa môžete naučiť veľa zaujímavých informácií. Napríklad, ako upiecť jablkový koláč, ktorým potešíte naozaj každého. 🙂

V prípade, že ste športový typ, zájdite si zahrať futbal, hokej alebo si iba tak zabehať do parku. V telocvični si predsa môžete zahrať futbal hocikedy! Prelaďte svoje letné aktivity do tých zimných, ale nikdy sa ich nevzdávajte. Chcete ísť nakupovať? Tak vyrazte na nákupy.

Tip na záver: Urobte si krásny večer s milovanou polovičkou. Zapojte nejaký zmyselný kostým a niečo netradičné, potešíte tým nielen seba, ale aj jeho. Garantujeme vám, že naň ešte dlho nezabudne a možno bude žiadať o opakovanie častejšie, ako ste si mysleli. 🙂

Autor: Teki

Foto: Facebook