Ste milovníčkou módy? Ak áno, v tomto období vo vašej skrini jednoznačne nemôže chýbať kardigán. Jednofarebný, vzorovaný, pletený, aký len chcete!

Vykročíte do pochmúrneho jesenného dňa plná farieb alebo radšej dáte prednosť neutrálnym tónom? Na výber máte hneď z niekoľkých možností. Kardigán môžete nosiť na veľa spôsobov do teplých, ale aj chladnejších dní. My vám pre inšpiráciu prinášame malú ukážku.

Do teplejších jesenných dní

Predpoveď počasia vyzerá na nasledujúce dni ešte celkom sľubne. Posledné jesenné slnečné lúče preto využite na ukázanie vašich nôh. Oblečte si pančuchy, sukňu, šortky alebo šaty a zaviňte sa do kardigánu. Budete vyzerať skvelo.

1

Do chladnejších dní

Kardigán vám dokonale poslúži aj v chladnejšom počasí. Mnohé sú dokonca tak hrubé, že nahradia i samotný kabát a ešte k tomu budete vyzerať skvelo a štýlovo. Voľte hrubé, mohutné, pletené kardigány, do ktorých sa celá „zababúšite“. V tomto jesennom počasí sú trendy najmä v zemitých farbách. Budete ladiť s prírodou naokolo. 🙂

2

Do práce i do školy

Ku kardigánu sa dokonale hodí elegantná kabelka i topánky na opätku. Do práce radšej voľte jednofarebné kardigány, ktoré nahradia i sako. Vynikajúco však budete vyzerať aj keď si k nemu obujete tenisky či čižmy. Skúšajte a kombinujte. Dá sa nosiť naozaj na mnoho spôsobov.

5

Vzorované vs. jednofarebné

Kardigány, ktoré sa momentálne tešia veľkej obľube, nájdete v rôznych prevedeniach. Jednofarebné, viacfarebné či vzorované, ktoré sú aj trendom posledných dní. Pri pestrejších si vždy dávajte pozor na základ oblečenia, ktoré by malo byť neutrálne. Voľte jednofarebné veci, priveľa vzorov by totiž mohlo pôsobiť chaoticky.

4 tit

Tak čo, páčia sa? 🙂 My za seba priznávame, že sme tomuto trendu s radosťou podľahli.

Foto: Pinterest