Druhá adventná nedeľa nám priniesla novú nádielku dychberúcich emócií v podobe splnených prianí, pričom sa v najnovšom vydaní obľúbeného jojkárskeho programu V siedmom nebi objavila aj známa tvár zo šou ČeskoSlovensko má Talent. Nevidiaca Ruženka Kováčová preukázala také obrovské srdce, akým sa v dnešnej dobe môže pochváliť len málokto.

Operná diva sa ešte počas účinkovania v talentovej súťaži netajila veľmi ušľachtilými životnými cieľmi – jej najväčším snom bolo pomáhať druhým s ešte ťažším osudom, ako postretol ju. Ruženka totiž trpí vážnou zdravotnou poruchou, ktorá ju pripravila takmer o všetok zrak. Napriek tomu však myslí predovšetkým na ostatných, čo dokázala aj včera po boku moderátora Vila Rozborila.

v siedmom nebi

Speváčka sa rozhodla prostredníctvom anjelsky čistého spevu pomôcť pani Monike, ktorá sa stará o veľmi chorú dcérku Vivien. Pomohla im tak získať tisíce eur na finančne nákladné terapie, ktoré zúfalá mamička sama platiť nevládze. Za tento skutok si finalistka Talentu vyslúžila obrovský obdiv, a to najmä od dojatých divákov, ktorí jej prostredníctvom oficiálneho profilu populárnej relácie venujú množstvo pochvalných komentárov a slov podpory.

„Úžasná žena s veľkým srdcom. Trápi sa pre svoj vzhľad a pritom má dobré srdce,“ opísala svoje pocity nadšená diváčka. Podobných reakcií sa objavilo neúrekom. „Klobúk dolu pred Ruženkou. Ona sa vzdala peňazí – 2000 eur dala druhej rodine a aj tých ďalších 1000 eur nechcela. Čistá duša, skromná. Neuveriteľné. Takých ľudí je málo, “ nestačila sa diviť ďalšia z komentujúcich.

v siedmom nebi

Skutok nevidiacej ženy, ktorá sama zápasí s neľahkými podmienkami, no pritom sa dokáže obetovať pre druhých, dojal celý národ. Po odvysielaní novej epizódy V siedmom nebi sa tak Ruženka Kováčová stala symbolom nádeje a nezištnej pomoci druhým ľuďom. Ruženka, patrí Ti veľký obdiv!

v siedmom nebi

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ruzenka kovacova

Zdroj: Facebook/VsiedmomNebi | Foto: Facebook/VsiedmomNebi , Instagram/Tvjoj