Celý svet zaplavila šokujúca informácia o rozchode jedného z najznámejších slovenských športovcov. Koniec po necelých troch rokoch manželstva oznámil samotný Peter Sagan na sociálnej sieti, celé vyjadrenie nájdete >>>TU<<<.

Od horúcej a predovšetným nečakanej novinky neubehlo ani 24 hodín a na povrch sa dostávajú rôzne konšpiračné teórie. Zatiaľ čo jedna strana verí, že Petrov účet na Facebooku bol napadnutý hackermi, a teda ide o klamstvo, tí druhí sú skeptickejší.

Peťove vyjadrenie zazdieľala aj manželka Katarína, čo by znamenalo, že ide o napadnutie rovno dvoch účtov naraz. Okrem toho informáciu o hakeroch nevidno na žiadnych ostatných sieťach ako Instagram či Twitter. Pravdou je, že v prírade napadnutia by mal úspešný športovec množstvo prostriedkov, ako túto informáciu oznámiť verejnosti či médiám – nič také sa však nestalo.

Omnoho zarážajúcejšia je teória, podľa ktorej je vraj príčinou rozchodu nevera. Kto by mala byť tá tretia osoba? Nemecká modelka a fyzioterapeutka Linda Odeh mala údajne počas Tour de France k slovenskému cyklistovi poriadne blízko. Dokonca sa s ním dostala do zóny, kde sa dostane skutočne málokto. „Čakám na Petra,“ prezradila v tom čase pre portál Pluska.sk. Na aktuálnu situáciu sa takisto vyjadrila len skromne: „Som už v Nemecku. Celý Petrov vzťah s manželkou je smutný,“ dodala.

Je teda otázne, čo je pravou príčinou rozchodu známych manželov, keď len nedávno zaplavili internet príspevkami o svojom šťastí po boku malého syna.

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Pluska.sk