Slovenka Karmen Pál-Baláž, ktorá bola od prvého castingu považovaná za slovenskú Aliciu Keys, Češka Tereza Mašková alebo domáca Pink a benjamínek Eliška Rusková. Všetky tri dievčatá boli od prvých castingov jasnými favoritkami súťaže, ktoré prechádzali celou šou bez menšieho zaváhania. Ktorá sa však stane novou Superstar?

Je nepopierateľné, že všetky tri dievčatá, či už ide o Slovenku alebo Češky, sú výbornými interpretkami, ktoré si zamilovali nielen porotcovia, ale aj diváci šou. Ženské zbrane tento rok absolútne položili tie mužské a už od úvodných castingov valcovali chlapcov, ktorí im, žiaľ, ani zďaleka nestačili. Preto nebolo žiadnym prekvapením, keď sa do TOP finále dostali práve Karmen, Tereza a Eliška.

Dievčence si počas šou prešli skutočne dlhú cestu a okrem istejších speváckych výkonov sa z nich stali aj osobnosti, ktoré dokážu zaujať nielen hlasom, ale aj výzorom. Zo strapatej ružovovlásky je dnes upravená Femme Fatale s nadýchanými vlnami, z nenápadnej Karmen bez make-upu rocková diva s nezameniteľným štýlom a zo skromnej Elišky rastie mladá žena, ktorá si plní sny.

Všetky tri finalistky sa počas súťaže profilovali a teraz si môžete porovnať ich prvý casting s finálovou skladbou, ktorá divákov doposiaľ zaujala najviac. A čo budú spievať vo veľkom Superfinále si môžete pozrieť >>>TU<<<

Prvé vystúpenie Karmen Pál-Baláž

Najsledovanejšie vystúpenie

Prvé vystúpenie Terezy Maškovej

Najsledovanejšie vystúpenie

Prvé vystúpenie Elišky Ruskovej

Najsledovanejšie vystúpenie

Video: YouTube