Všetky milovníčky speváckej rodinky Kelly Family zbystrite pozornosť! Aj vy ste boli v 90-tych rokoch veľkou fanynkou tejto skupiny? Visel plagát Angela a Paddyho nad vašou posteľou alebo sa ich podobizeň vynímala na potlači vášho obľúbeného trička? V tom prípade pre vás máme skvelú správu!

Legendárna skupina Kelly Family, o ktorej už hodnú chvíľu nebolo ani chýru ani slychu, ohlásila veľký návrat na scénu. Milovníčky tejto skupiny sa majú na čo tešiť! V marci vyjde ich nový album pod názvom We Got Love v troch verziách. Štandardná ponúkne 14 piesní, Deluxe 19 a obsah Limitovanej Fan edície skupina zatiaľ neprezradila.

Spievajúca rodina sa prostredníctvom sociálnych sietí prihovorila fanúšikom s veľkolepou správou: „Ahojte, sme späť v štúdiu a nahrávame nový album“.

Hoci rodinka pochádza z Ameriky, najväčší úspech a začiatok úspešnej kariéry odštartovali v Európe s prvým singlom An Angel. I keď sa prezentovali svojim jednoduchým a vidieckym spôsobom života, aktivisti ich po dokončení šnúry mali totálne v zuboch. Po koncertoch vraj po sebe zanechávali neskutočnú spúšť.

Slovenské fanynky mali možnosť zazrieť skupinu Kelly Family na vlastne oči, počas turné v Bratislave (1997) a v Prešove (1998). Oba koncerty zožali obrovský úspech a mnoho dievčat sa neubránilo slzám či odpadnutiu. Veľký šok však zažili, keď kapela ohlásila rozpad. Napriek tomu na hudbu nezanevreli a pokúšali sa preraziť po vlastnej osi.

Dokonca sa šíria fámy, že skupine najviac uškodilo, keď si obľúbení členovia ostrihali svoje povestne dlhé vlasy. Ťažko povedať. Uvidíme, čo so sebou prinesie nový album. Tešíte sa naň tak, ako my?

Kelly Family – An Angel

Kelly Family – I Can’t Help Myself

Foto: Instagram | Video: YouTube